Rychlý kontakt

605 114 114

developerske@rkevropa.cz

Okolí

Lokalita Stodůlek nabízí velmi příjemné prostředí a spoustu možností, jak trávit volný čas. Kulturní život v této městské části je velmi bohatý, zahrnuje hudební, taneční, divadelní i výtvarnou činnost . Různé kulturní akce se pravidelně konají zejména v Kulturním domě Mlejn, Domě dětí a mládeže Stodůlky. Pro koncerty a výstavy se využívají také obřadní síň a atrium radnice. K relaxaci a procházkám je možné využít široké okolí, park Řepora, Prokopské údolí, Centrál park městské části Prahy 13 Stodůlky, který je využíván všemi generacemi k procházkám či jízdě na kole a kolečkových bruslích.

Sportovní život nijak nezaostává za ostatními aktivitami. Zájemce si může vybrat ze sportů individuálních i kolektivních - fotbal, hokej, tenis a nechybí ani atletika, bojová umění, cyklistika, plavání, florbal, hokejbal či softbal.  Sportovní kluby v blízkém okolí SK Motorlet Praha, TJ Sokol Stodůlky, SK Hala Lužiny, FbC Panthers a SK Velká Ohrada.

V městské části  Praha 13 funguje 25 mateřských škol, z toho 4 soukromé a jedna církevní, 10 základních škol z toho některé s rozšířenou výukou jazyků, 4 střední školy včetně mezinárodních a několik dalších soukromých školských zařízení.

Zdravotnická zařízení zde jsou zastoupeny polikliniky, nemocnice, praktičtí i odborní lékaři, centra zdravotní péče, lékárny a veterinární péče.

K nakupování můžete využít nedaleké nákupní střediska - Billa, Tesco, Albert, obchodní centra - Galerie Butovice, Metropole Zličín, Tesco Hypermarket, Ikea.